"Śledzenie zasobów w łańcuchu dostaw

w branży motoryzacyjnej."

Zapraszamy na webinar:

17 czerwca 2021, godz. 10.00

Chcę wziąć udział

Ginące opakowania?

Opóźnione dostawy?

Zaburzony cykl produkcji?

Do wydarzenia zostało:

dni
godzin
minut
sekund

Dokonując zapisu wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z niniejszą polityką prywatności oraz otrzymywania drogą e-mailową informacji marketingowych dotyczących administratora.

50% ograniczenia strat generowanych przez nieoptymalne zarządzanie opakowaniami.

Producenci samochodów tracą każdego roku do 10% puli swoich opakowań - z powodu uszkodzeń, zniknięcia i nieprzewidzianych wąskich gardeł w procesach. Do tej pory często ignorowany, ale problem ten kosztuje branżę około 24 mln euro rocznie - w postaci bezpośrednich strat, nadprodukcji i nadmiernych wydatków na zamienniki jednorazowego użytku. Proponujemy kompletne rozwiązanie IoT, które łączy w sobie urządzenia śledzące, unikalną łączność bezprzewodową, globalny zasięg oraz platformę, która w razie wystąpienia sytuacji niepożądanych wysyła powiadomienia umożliwiające natychmiastowe podjęcie działań.

Proponujemy kompletne rozwiązanie IoT, które łączy w sobie solidne urządzenia śledzące, bezproblemową łączność i zasięg sieci oraz platformę, która w razie wystąpienia sytuacji niepożądanych wysyła powiadomienia umożliwiające natychmiastowe podjęcie działań.


Zapisz się

Weź udział w webinarze i dowiedz się, jak uzyskać pełną kontrolę nad swoimi zasobami oraz zwrotnymi opakowaniami.

Uzyskaj oczekiwany zwrot z inwestycji.